Dragi  učenici, poštovani roditelji,

Informacije značajne za postupak prijave i upisa u prvi razred naše škole u šk. god. 2015./16. nalaze se u tekstu natječaja u priloženom dokumentu.

Učenici ostvaruju pravo na upis u prvi razred nakon što u srednju školu dostave :

• obrazac  upisnice s vlastoručnim potpisom učenika i roditelja
  • dokaz o zdravstvenoj sposobnosti  - liječnička svjedodžba medicine rada ( zanimanja: tehničar za računalstvo, tehničar za mehatroniku, CNC operater, svi programi obrazovanja za vezane obrte (JMO) ili  potvrda školskog liječnika o zdravstvenoj sposobnosti (za zanimanje komercijalist i hotelijersko-turistički tehničar)
  • NOVI i obvezujući ugovor o naukovanju (isključivo plave boje) (za upis u programe obrazovanja za vezane obrte - JMO). Primjer Ugovora možete pogledati pri dnu ove vijesti.
  • originalnu dokumentaciju temeljem koje su prilikom prijave ostvarili određena prava (izravan upis/ dodatne bodove)

Izgled NOVOG Ugovora o naukovanju za JMO programe:

Raduje nas što ste izabrali našu školu i želimo vam uspješan tijek prijavnog postupka!

SS KR NATJECAJ 15 16.pdf

Projekt Buggy