preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Poveznice

Djelatnici

Ravnatelj: Ivica Rozijan

Stručni suradnici:

Mirjana Laginja, pedagoginja

Ksenija Rissi, pedagoginja

Vesna Kranjec Čižmek, knjižničarka

Veronika Ferček Cekol, knjižničarka

Dijana Burić, voditeljica prijepodnevne smjene

Mihaela Vranić, voditeljica poslijepodnevne smjene

Dijana Burić, Mihaela Vranić, satničari

Mateja Martinić, voditeljica sportske dvorane

Nastavnici:

Hrvatski jezik: Stjepan Varjačić, Tomislav Ergović, Dunja Belošević, Mirjana Malarić, Sanja Ranogajec, Vjekoslav Vidović, Ivana Barlović, Danijela Draganić, Ines Ban


Strani jezici: Ljerka Krajačić, Jasminka Pernjek, Lidija Leljak, Ružica Bubanj, Aleksandra Lovrenčić Došen, Jasna Sutlović - Pogačić, Melani Popović, Petra Blajić, Lovaković Ana, Darinka Došen, Klaudina Barlović, Sonja Vrca Miholić


Matematika i fizika: Anđelka Ažić, Marija Koret, Renata Spiegl, Ivana Daković, Gordana Družinec, Kristijan Kunštek, Franjo Šerić, Mladen Prpić, Ivana Dugorepec


Povijest i umjetnost: Mihaela Vranić, Danijela Pavić, Dijana Burić, Anita Habjanec, Danijela Draganić, Ana Pavlina


Filozofija, logika, sociologija, etika, vjeronauk, psihologija i politika: Marija Lamot, Irena Popović, Slavko Milaković, Brankica Čavužić, Kristijan Fundak, Miljenko Lukež, Klara Suhodolčan, Ljiljana Pavlina


Informatika i ekonomska grupa predmeta: Stjepan Šalković, Božidar Daković, Krunoslav Kranjčec, Krešimir Dunaj, Renata Herceg - Jurinjak, Melita Hrastinski - Kliček, Miljenko Hmelina, Drago Bažant, Ljiljana Inkret, Marko Kralj


Biologija, kemija i geografija: Valentina Lež Trgovec, Dragica Boršić, Marija Vincelj, Marica Pavlečić, Vesna Pušelj, Ana Krklec


Tjelesna i zdravstvena kultura: Veljko Koren, Franjo Rozijan, Irena Mohenski, Mateja Martinić, Darko Petanjek


Elektrotehnička grupa predmeta: Mato Skrletović, Mladen Ptičar, Matija Mrzlečki, Mladen Prpić, Dario Šimag, Goran Dolovčak, Mladen Štefanec, Juraj Lončarek


Strojarska grupa predmeta: Ivan Tovernić, Mladen Hršak, Vladimir Novosel, Josip Tušek, Vladimir Koret, Milivoj Fatuta, Davor Beden, Dražen Šenjug, Martina Tomić


Suradnici u nastavi: Franjo Tušek, Josip Tušek, Stjepan Mužar, Josip Belošević, Natalija Horvat, Jelena Tucelj




e-Dnevnik & Android

Kliknite na gornju poveznicu ili pozicionirajte svoj QR čitač pametnog telefona na donji QR kod.


Tražilica



Kalendar
« Prosinac 2014 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji


Korisne poveznice
Škola

Maturanti

Programeri
 • HSIN
 • HONI

Okolica


Vrijeme u Krapini
 

Brojač posjeta




preskoči na navigaciju